Wróżka prawdę ci powie – wróżby SMS

Człowiek od zarania dziejów szukał i nadal poszukuje sposobów na to, żeby w jakiś sposób przewidzieć swój los bądź wpłynąć na to, co ma się wydarzyć w dalszej lub bliższej przyszłości. Technik wróżenia jest tyle ile różnych kultur – mamy nordyckie runy, śródziemnomorskich augurów i tarot, który przywędrował do nas na dobrą sprawie nie wiadomo skąd, bo o jego stworzenie podejrzewa się zarówno Arabów, jak i inne ludy.
Nic więc dziwnego, że wróżbiarstwo bardzo szybko dostosowało się do możliwości, które daje współczesna technologia, a większość z serwisów i portali wróżbiarskich oferuje takie usługi jak czat z wróżką, czy też wróżby sms. Wszyscy w końcu mają prawo iść z duchem czasu, nawet wróżki, a może nawet zwłaszcza one.
Istnieją rzecz jasna sceptycy, którzy z pełnym przekonaniem stwierdzą, że do wróżenia potrzebny jest bezpośredni kontakt z osobą, dla której się wróży, ale świadectwa osób, które osobiście skorzystały z takich usług, przeczą takiemu podejściu, żeby nie powiedzieć, że zadają kłam. Prawda jest taka, że setki jak nie i tysiące osób z całej Polski skorzystało z takich usług i z chęcią i regularnością do nich wraca. Dlaczego więc nie dać szansy technologii i nie wypróbować wróżby sms chociażby dla samej odmiany i przetestowania, czy taka forma wróżenia nam będzie odpowiadała? Przecież nigdy nie wiadomo w jaki sposób los będzie chciał nam coś zakomunikować… W końcu jego wyroki są niezbadane.


Article Tags:
· ·
Article Categories:
Ciekawe

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

ścianka do pergoli oświetlenie led parasol tarasowy ogród pufa