Wspólny wieczór w ogrodowym zaciszu

Długie letnie wieczory spędzone w ogrodzie, które niespodziewanie przeciągają się aż do późnej nocy, a czasami trwają aż do rana. Możemy wprowadzić odrobinę wakacyjnego klimatu, także gdy zostajemy w domu. Długie, ciepłe wieczory staną się wówczas wyjątkowo atrakcyjne i oczekiwane. Wystarczy zadbać o szczegóły.

Wygodne meble ogrodowe

Żeby wieczór spędzony w miłym gronie trwał w nieskończoność niezbędne będą komfortowe meble ogrodowe. Świetnie sprawdzą się wygodne, obszerne fotele, wzbogacone poduszkami i kocami, którymi można się okryć, kiedy zrobi się nieco chłodniej. Najlepszym meblem na długie wieczory w ogrodzie jest jednak sofa, na której można po prostu na chwilę się położyć i zdrzemnąć.
Nadają się doskonale do tego, aby tworzyć w ich otoczeniu romantyczne aranżacje ze świecami, kwiatami i lampionami.

Oświetlenie

Ważne jest oświetlenie, które umożliwi nam przebywanie do późna na zewnątrz. Możemy wykorzystać w tym celu lampy ogrodowe LED czy podświetlane donice, pełniące dodatkowo funkcje ozdobne. Romantycznym dopełnieniem oświetlenia będą świece i lampiony.

Paleniska

Atrakcyjnym dopełnieniem letniego wieczoru jest ogień. Wystarczy palenisko ogrodowe, które pomoże nam stworzyć pożądany klimat. Efekt będzie naprawdę zadowalający.
Odpowiednie przygotowanie przestrzeni ogrodu w ten oto sposób gwarantuje nam niezapomniane przeżycia. Ogród zyskać może nowy, nocny wymiar, który uda nam się wyeksponować, wprowadzając kilka drobnych zmian.


Article Tags:
·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

fotel balkonowy taras palenisko pokrowce ochronne tarasowe