Wybór mebli do małego przedpokoju

Jednym z największych problemów podczas urządzania mieszkań w blokach są bardzo mało pomieszczenia. Jednak nawet te o najmniejszym metrażu można urządzić w sposób, dzięki któremu będą prezentować się atrakcyjnie. Postanowiliśmy umieścić kilka porad, które wam w tym pomogą.

Czym kierować się podczas wyboru mebli?

Zminimalizuj ilość mebli, które będą stać na ziemi, pomoże to zaoszczędzić cenną przestrzeń w małych pomieszczeniach. Lepiej zrezygnować z stojącego wieszaka na rzecz wiszącej listwy z haczykami.
Meble do małego przedpokoju powinny mieć mniejszą i lżejszą budowę od standardowych rozwiązań. Jednocześnie nie zapomnij o wstawieniu szafki na buty, która pozwoli na zaprowadzenie tak istotnego porządku. W celu zaoszczędzenia przestrzeni i zyskania powierzchni do przechowywania, można rozważyć zakup szafki podwieszanej pod sufitem.

Odpowiednie wykończenie

W małych pomieszczeniach, najlepszym rozwiązaniem będą jasne barwy, które optycznie powiększą pokój. Dobrym pomysłem będzie umieszczenie na ścianie lustra, które sprawi, że przedpokój będzie wydawał się większy.
Unikajmy nadmiaru dodatków, który może doprowadzić do zagracenia już i tak małej powierzchni.
 
 


Article Tags:
· ·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts