Wybór odpowiednich foteli i krzeseł biurowych

Wyposażanie i aranżowanie biura to nie lada wyzwanie, szczególnie kiedy chcemy zapewnić naszym pracownikom wygodę podczas pracy biurowej. Sklepy meblowe z pewnością zaoferują nam wiele modeli interesujących mebli biurowych – jak wśród nich wybrać te najlepsze?

Fotele obrotowe

Obok stołów i biurek najważniejszym elementem wyposażenia biura i sal konferencyjnych są krzesła biurowe. W przypadku stanowisk pracowniczych najodpowiedniejsze okażą się fotele obrotowe, z możliwością regulowania wysokości siedziska, odchylenia oparcia oraz ustawienia podłokietników. Dzięki temu każdy pracownik dopasuje parametry fotela do swoich potrzeb. Drugim istotnym aspektem jest odpowiednie profilowanie oparcia – plecy muszą mieć stabilne podparcie! Zwracajmy uwagę także na tapicerkę – musi być ona wykonana z trwałych, odpornych na ścieranie materiałów. Zaufanie powinny wzbudzić grube tkaniny o grubych splotach.

Fotele w salach konferencyjnych

Nieco inne siedziska wybierajmy do sal konferencyjnych – tam konieczne jest wybranie foteli eleganckich i pasujących do wystroju wnętrza. Zazwyczaj będą to krzesła nieobrotowe, z niewielkimi oparciami. W ich przypadku również zwracajmy uwagę na tapicerkę – tu jednak może być wykonana zarówno z tkanin tekstylnych, jak i skór.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą krzeseł biurowych firmy Complex Office


Article Tags:
·
Article Categories:
Ciekawe

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts