Wybór odpowiednich luster do mieszkania

Lustra w mieszkaniu są nie tylko funkcjonalne – mogą one doskonale urozmaicić każde wnętrze. Warto jednak dobierać konkretne przedmioty tego typu z głową. Jakie lustra sprawdzą się w konkretnych pomieszczeniach?

Lustra w przedpokojach i łazienkach

To właśnie przedpokoje i łazienki są miejscami, gdzie najczęściej zawieszamy lustro. Powinno być ono dobierane w zależności od wielkości pomieszczenia. Niewielkie łazienki mogą zostać ozdobione nawet dwoma lustrami – takie rozwiązanie pozwoli optycznie powiększyć pomieszczenie i sprawi, że łazienka stanie się bardziej komfortowa. Warto wykorzystać lustra bez ram – dodatkowe obramowanie sprawi, że lustro stanie się optycznie cięższe.
W przypadku przedpokojów stosowanie luster jest jak najbardziej uzasadnione – zazwyczaj są to pomieszczenia pozbawione naturalnego światła. Dodatkowe lustra rozproszą światło z sufitu czy ściany i sprawią, że przestrzeń stanie się przyjaźniejsza dla oka.
Wybierając lustra do sypialni wybór także jest szeroki. Możemy wybrać modele do zawieszenia na ścianach (świetnie sprawdzają się przy meblach takich jak toaletki), ale też wykorzystać drzwi szafy przesuwanej. Lustra takie również sprawdzą się w przypadku niewielkich pomieszczeń powiększając je.

Artykuł powstał we wsółpracy z https://notodo.pl


Article Tags:
·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

grille z kamienia dywan taras oświetlenie tarasowe