Wygodne łóżko dla dwojga

Coraz większe zainteresowanie łóżkami podwójnymi sprawiło, że wielu producentów znacząco rozszerzyło swoją ofertę mebli w tym segmencie. Współcześnie klienci szukają nie tylko wygody, ale też elegancji oraz przystępnej ceny. Na co jeszcze zwracamy uwagę?

Materiał, ochrona powierzchni, tapicerowanie

Dla kupującego niezwykle istotny jest materiał, z którego wykonano ramę czy też konstrukcję. Najbardziej cenione jest lite drewno, jednak producenci mebli z płyt drewnianych nie narzekają na zainteresowanie swoją ofertą. Klienci mogą również wybierać pomiędzy modelami wykonanymi z tworzyw syntetycznych. Drewno lite charakteryzuje się wyjątkową trwałością: jest odporne na uszkodzenia, zarysowania, działanie wilgoci. Wszystko za sprawą zbitej struktury, jak również licznych bejc oraz lakierów, którymi powlekana jest powierzchnia drewna. Płyty drewniane są znacznie tańsze, jednak ich trwałość jest mniejsza – zdarza się, że łamią się pod wpływem większego ciężaru.
Warto zwrócić uwagę na coraz powszechniejsze tapicerowanie łóżek – ten trend powraca w wielkim stylu! Tapicerka powinna posiadać grube i gęste sploty. Najlepszym wyborem jest gładka tkanina o jednolitym kolorze.
Szukasz producenta mebli w centralnej Polsce? Sprawdź naszą ofertę – łóżka.

Artykuł powstał we wsółpracy z https://notodo.pl


Article Tags:
·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

https://gardenspace.pl/meble-ogrodowe-tarasowe lampy do ogrodu kule