Wymarzone wczasy w tropikach – jaki kierunek wybrać?

Coraz więcej Polaków decyduje się na realizację swoich marzeń dotyczących wymarzonych wakacji w tropikach. Sytuacja ta spowodowana jest przede wszystkim faktem, że wiele kurortów dotychczas odwiedzanych przez naszych rodaków stanowi cel zamachów terrorystycznych, Spadek zainteresowania tymi destynacjami wymusił na touroperatorach zmniejszenie cen za wyjazdy do krajów egzotycznych. Jakie kierunki są najchętniej wybierane? Jak wykupić wyjazd w biurze podróży? Oto kilka wskazówek!

Dominikana? Seszele?

Bez wątpienia największym zainteresowaniem cieszą się takie miejsca jak Dominikana, Seszele, Mauritius czy Kuba. Spędzanie wakacji na Dominikanie to z pewnością frajda dla osób w każdym wieku – znajdzie się tu wiele atrakcji zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dla dorosłych. Przede wszystkim turyści lubią korzystać z bliskości morza – opalają się na pięknych i czystych plażach, pływają. Na plażach działa wiele wypożyczalni sprzętu wodnego, więc możliwe jest żeglowanie na spokojnych wodach przybrzeżnych. Osoby pragnące spenetrować morskie dno z pewnością chętnie skorzystają z ofert szkółek nurkowania.
Jakie możliwości daje nam wyjazd z biurem podróży? Przede wszystkim nie ma konieczności samodzielnego szukania przelotów czy noclegów. Okazuje się również, że cena podana przez biuro podróży jest znacznie niższa
od tej, którą zapłacilibyśmy samodzielnie organizując dla siebie wyjazd. W cenie wyjazdu znajduje się ubezpieczenie zdrowotne, przeloty, transfery z lotniska, opieka pilota, zakwaterowanie w wybranym hotelu oraz wyżywienie w konkretnej opcji. W cenie wycieczki znajduje się także możliwość korzystania z hotelowych basenów i saun oraz lokalnych alkoholi. W cenie wycieczki nie ma wyjazdów fakultatywnych oraz możliwości korzystania z hotelowego sejfu. Turyści zazwyczaj decydują się na jedną lub dwie wycieczki fakultatywne. Trwają one zazwyczaj jeden dzień i są płatne wprost do kieszeni pracownika biura.


Article Tags:
·
Article Categories:
Ciekawe

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

oświetlenie balkonowe parasol ogrodowy oświetlenie led pufy taras