Zapytaj tarota o swoją przyszłość

Tarot może nam udzielić informacji o tym, co nasz czeka. Jednak zanim zapytasz o przyszłość, musisz lepiej zrozumieć sytuację, w której właśnie teraz się znajdujesz. Dowiedz się, jak to zrobić.

Pełny ogląd sytuacji

Do pełnego oglądu sytuacji wystarczy ci siedem kart. Dwie pierwsze mówią o tym, co teraz dzieje się w twoim życiu, dwie kolejne o bliższej przyszłości, dwie następne o dalszej przyszłości. Ostatnia, siódma to karta podsumowania, która pozwoli ci lepiej zrozumieć sytuację, w której się znajdujesz, i to, co cię czeka.
Żeby lepiej zrozumieć zasadę działania tego układu, zapoznaj się z przygotowanym przez nas przykładowym układem kart tarota.

Obecna sytuacja – Dziesiątka Mieczy i Szóstka Monet

Dziesiątka Mieczy to karta, która sugeruje, że w błędny sposób oceniasz swoją aktualną sytuację. Postępujesz lekkomyślnie, nie uwzględniając wszystkich okoliczności. Jeśli nie zrozumiesz, gdzie leży twój błąd, skutki mogą być opłakane. Na szczęście to, że razem z Dziesiątką Mieczy pojawiła się Szóstka Monet, daje nadzieję na pozytywne rozwiązanie. To karta pozytywna, która sugeruje, że los ci będzie sprzyjał, ale pod warunkiem, że będziesz pamiętać o ostrzeżeniu, o którym mówi Dziesiątka Mieczy.

Bliższa przyszłość – Koło Fortuny i Rycerz Kielichów

Koło Fortuny to karta, która zapowiada zmiany, ale takie, które nie wynikają bezpośrednio z twoich działań, a raczej z wyroków losu. Sugeruje, że nie do końca będziesz mieć wpływ na to, co się wydarzy, ale to nie koniecznie musi oznaczać coś negatywnego. Natomiast pojawienie się Rycerza Kielichów jeszcze raz podkreśla to, o czym mówiła Dziesiątka Mieczy. To karta, która mówi o karmieniu się iluzjami i traceniu kontaktu z rzeczywistością. Ma też jednak pozytywny aspekt – to również karta podążania za swoim marzeniami. Pamiętaj tylko, żeby w pogoni za nimi, nie stracić z oczu tego, co realne i przyziemne.

Dalsza przyszłość – Piątka Monet i Siódemka Kielichów

Piątka Monet sugeruje, że powinnaś zastanowić się nad tym, czy swoich decyzji finansowych nie podejmujesz pod zbytnim wpływem emocji. Jeśli tak, może to być przyczyną poważnych problemów. Tym bardziej, że kolejna karta, czyli Siódemka Kielichów, jeszcze mocniej podkreśla, że powinnaś kierować się rozumem i świadomie podejmować decyzje, a nie opierać się na intuicji i emocjach.

Podsumowanie – Dziewiątka Kielichów

Dziewiątka Kielichów to karta harmonii – pogodzenia i ze sobą, i z otaczającą cię rzeczywistością. Jej pojawienie się daje szansę na pozytywne rozwiązanie wszystkich problemów, o ile, oczywiście, uwzględnisz w swoich działaniach ostrzeżenia, o których tarot mówił w układzie.
Więcej dowiesz się na tarot.net.pl.


Article Tags:
Article Categories:
Ciekawe

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

lampy do ogrodu kule https://gardenspace.pl/meble-ogrodowe-tarasowe