Zdrada małżeńska – w czym pomoże detektyw?

W Polsce rośnie odsetek rozwodów spowodowanych zdradą małżeńską. Niestety, dane nie są pełne, gdyż wiele par żyje w kłamstwie i nierzadko takie sytuacje nie wychodzą na światło dzienne. W dobie komputerów, szybkiego internetu oraz wszechobecnych komórek znacznie łatwiej jednak o to, aby wykryć zdradę – tak wiele możliwości kontaktu nie mieliśmy przecież nigdy. W biurach detektywistycznych coraz częściej zjawiają się małżonkowie, podejrzewający żonę czy męża o zdradę. Co w takich sytuacjach robi detektyw Warszawa?

Jak wygląda wizyta w biurze detektywa

Wizyta w agencji detektywistycznej to przede wszystkim konieczność zapoznania detektywa ze sprawą. Niestety, nawet jeśli jest ona bolesna i dotyczy najbliższych nam osób. Detektyw musi jednak poznać powody, dlaczego podejrzewamy o zdradę. Z pewnością zada pytania odnośnie zmiany zachowania małżonka czy też skrytości, częstej nieobecności w domu. To najczęstsze powody, które wzbudzają podejrzenia.
Kolejno detektyw musi również przeprowadzić wywiad dotyczący danej osoby – gdzie pracuje, jakie są jej zajęcia poza pracą, gdzie najczęściej można ją spotkać. Z pewnością detektyw zapyta również o najbliższych przyjaciół oraz problemy z przeszłości – czy związek borykał się z jakimikolwiek aktami niewierności?

Obserwacja

Kolejnym krokiem pracy detektywa jest rozpoczęcie dyskretnej obserwacji osoby podejrzewanej o niewierność. Podczas obserwacji detektyw może robić notatki z kim i gdzie się ta osoba spotyka, jak również robić zdjęcia, nagrywać wideo. Takie materiały dowodowe nierzadko wykorzystywane są później jako dowody rzeczowe w sprawach o rozwód.
Detektyw może również zastosować podsłuch, aby zweryfikować swoje podejrzenia. Ważne jest jednak, aby całość obserwacji odbywała się w poszanowaniu godności zarówno jednej, jak i drugiej strony.
Oddając zleceniodawcy wnioski z obserwacji detektywi wręczają również ewentualne dowody rzeczowe w postaci zdjęć czy nagrań.


Article Tags:
Article Categories:
Ciekawe

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

parasole ogrodowe oświetlenie led oświetlenie led parasole na taras lampion solarny