"Zero groszy po Trzeciej" w Tak Taku

smsOd 29 listopada użytkownicy Tak Taka oraz abonenci Tak Tak Fon mogą prowadzić długie rozmowy płacąc tylko za pierwsze trzy minuty połączenia. W ramach nowej oferty rozmowy od 4. do 30. minuty z numerami komórkowymi i stacjonarnymi sieci Era są bezpłatne.

Aby skorzystać z usługi „Zero Groszy po Trzeciej” i rozmawiać przez 27 minut za darmo podczas każdej rozmowy do sieci Era wystarczy jednorazowe doładowanie konta odpowiednią kwotą w okresie trwania oferty. Z oferty mogą skorzystać osoby, które kupią starter i doładują konto kwotą 25 zł (pierwsze połączenie wykonają w czasie trwania oferty, a doładowanie nastąpi w ciągu 5 dni od aktywacji karty) oraz użytkownicy Tak Taka po doładowaniu konta kwotą 50 zł.
Po doładowaniu konta określoną kwotą usługa zostanie włączona automatycznie, a aktywacja będzie potwierdzona SMSem. Po włączeniu usługi klient będzie korzystał z promocyjnych połączeń przez kolejne 30 dni. Z oferty można skorzystać dowolną ilość razy w okresie jej obowiązywania, tj. od 29.11.2007 do 31.01.2008 roku. Po każdym doładowaniu konta za minimum 50 zł usługa zostanie automatycznie przedłużona o kolejne 30 dni. Informacje o aktualnym stanie usługi oraz terminie ważności można uzyskać w iTakTak i pod bezpłatnym nr 9797.
Równocześnie wszyscy użytkownicy Tak Taka oraz abonenci Tak Tak Fon do końca października 2008 roku mogą otrzymywać premię Ekstra Minuty na rozmowy przy regularnym doładowaniu konta, mogą korzystać z oferty Bonus, Numerków za Grosze, pakietów minut i SMSów. Warto pamiętać, że w Tak Taku konto na rozmowy wychodzące się sumuje.


Article Categories:
Ciekawe

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

gardenspace.pl/meble-ogrodowe-tarasowe lampy do ogrodu kule