Znajdź idealne bikini do swojej figury

Chcesz ukryć za szerokie ramiona? Odwrócić uwagę od bioder? A może powiększyć optycznie biust? Z każdym z tych zadań może poradzić sobie bikini, jeśli tylko mądrze je wybierzesz!

Bikini – dla każdego coś dobrego

Stroje bikini nie są jednorodne, a kreatorzy mody dostarczają nam nowe wzory praktycznie w każdym sezonie. Nic w tym dziwnego – bikini to w końcu najpopularniejszy krój strojów kąpielowych i nie zanosi się na to, by jakikolwiek inny miał je zdetronizować. Przynajmniej nie w najbliższym czasie. Ale nie ma na co narzekać, właśnie ta różnorodność strojów bikini sprawia, że możemy je tak dobrze dobrać do potrzeb naszej figury.

Bikini dla szerokich ramion

Jeśli masz szerokie ramiona, musisz unikać bikini, których biustonosze są wiązane na szyi, zrezygnuj też raczej z bardzo cienkich ramiączek. W twoim wypadku najlepiej sprawdzą się klasyczne, proste kroje, w których góra jest ciemniejsza od dołu, albo stroje, których majtki obszyte są falbanką – takie rozwiązanie optycznie zrównoważy proporcje sylwetki.

Bikini dla szerokich bioder

Jeśli twoje biodra są szerokie, postaw na ciemne majtki, które nie są zbyt mocno wycięte. Możesz od nich też odwrócić uwagę biustonoszem – z takim zadaniem świetnie poradzą sobie góry w kontrastowych i fluorescencyjnych kolorach, obszyte falbankami albo wzorzyste. Pamiętaj, że jeśli wciąż będziesz niezadowolona z efektu, zawsze możesz dobrać do bikini pareo. Tylko nie wiąż go za mocno, bo osiągniesz efekt odwrotny od zamierzonego.

Bikini dla małego biustu

Najlepszym przyjacielem małych biustów są staniki typu push-up, ale jeśli ich nie lubisz, wcale nie jesteś na nie skazana. Optycznie powiększą biust duże wzory, falbanki i jaśniejsza góra od dołu. Daj też szansę stanikom, których falbanka jest tak duża, że przypomina koszulkę – to naprawdę świetny sposób na zamaskowanie małego biustu.


Article Categories:
Zdrowie i Uroda

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

artexint.com.pl http://tmfportal.org/funkcjonalny-naroznik-do-ogrodu/ veľké záhradné slnečníky