Znajdź idealny parasol ogrodowy

Jaki powinien być idealny parasol ogrodowy? Klienci sklepów z wyposażeniem outdoorowym podkreślają, że bardzo ważny jest estetyczny wygląd, stonowane kolory, zgrabna linia. Dopiero na drugim miejscu stawia się trwałe materiały. Współcześnie producenci mogą zaoferować nam wiele interesujących parasoli, dopasowanych od potrzeb posiadaczy ogrodów czy tarasów. Bez trudu znajdziemy produkt, który sprawdzi się w naszej strefie wypoczynkowej.

Parasol na wyciągnięcie ręki!

Parasole ogrodowe znajdziemy przede wszystkim w sklepach producentów. Zaoferują nam oni wiele interesujących modeli, różniących się od siebie kształtem i wielkością czaszy, jak również materiałami. Wśród rekomendowanych często wymienia się parasol ogrodowy prostokątny, którego szeroka czasza be trudu ochroni nas przed silnym promieniowaniem UV. Nowoczesne parasole projektowane są w taki sposób, aby naturalnie wzbogacać przestrzeń wypoczynkową. Decydując się na zestawy mebli na taras oraz parasol stworzymy przyjazną przestrzeń wypoczynkową, z której korzystać będą wszyscy domownicy.

Jaki parasol wybrać?

Współcześnie wybór parasoli jest olbrzymi – możemy wybierać pomiędzy modelami różniącymi się kolorem i kształcę czaszy. Czasze tworzone są z trwałej tkaniny poliestrowej pokrytej poliuretanem lub wodoodpornej tkaniny spuncrylic. Czasze chronią nie tylko przed silnym promieniowaniem UV, ale również przed deszczem, a same zabezpieczone są przed wnikaniem kurzu.

Stelaże parasoli ogrodowych projektowane są z aluminium malowanego proszkowo – oznacza to, że tworzywo to jest zabezpieczone przed działaniem wilgoci, pojawianiem się rdzy. Stelaże umieszcza się na ruchomej stopie, której zadaniem jest rotowanie konstrukcji o 360 stopni. Nowoczesne parasole posiadają kilka punktów regulacji.


Article Tags:
·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

balkon lampa dywan na balkon dywan na zewnątrz