Zwiększ swoją wiedzę – sprawdź, gdzie nauczysz się więcej!

Poszerzanie swoich kompetencji i umiejętności jest obecnie niezbędne do tego, aby utrzymać swoje stanowisko i podążać za stale zmieniającymi się technologiami. Podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych jest także niezbędne do tego, aby walczyć o awanse i podwyżki. Jakie sposoby dodatkowego nauczania są obecnie dostępne dla osób dorosłych? Opcji jest kilka!
Z pewnością większość z nas kojarzy placówki kształcenia ustawicznego – placówki takie są dostępne w większości miast w Polsce i dedykowane są zarówno osobom bezrobotnym, jak i zatrudnionym. Placówki te oferują kursy doszkalające, ale i pozwalające na zdobycie konkretnych uprawnień – np. kierowania wózkami widłowymi, obróbki skrawaniem i wiele innych. Wiele kursów obecnie dedykowanych jest dla pań – zazwyczaj są to dodatkowe kursy pielęgniarskie, jak również kursy opiekunek dzieci, osób starszych, kursy księgowości, komputerowe. Większość oferowanych kursów kończy się egzaminem, po którego pozytywnym zaliczeniu kursant otrzymuje odpowiednie zaświadczenia. Na kursy możemy zapisywać się we własnym zakresie, jednak wiele z nich finansowanych jest przez samych pracodawców inwestujących w pracowników.
Szkolenia w placówkach kształcenia ustawicznego są również przeznaczone dla osób, które planują przebranżowienie.

A może przez internet?

Drugim sposobem na dokształcanie się jest skorzystanie z coraz popularniejszych platform e-learningowych. Są one dostępne dla wszystkich zalogowanych użytkowników, a korzystanie z konkretnych materiałów jest płatne. Zaletą tego rozwiązania jest fakt, że nie musimy wychodzić z domu, aby zapoznać się z materiałami szkoleniowymi.
Jakie kursy oferuje się nam na platformach? Najczęściej są to kursy tworzenia grafiki użytkowej – 3ds max modelowanie, scada i wiele innych. Zakupiony przez nas materiał przypisywany jest na stałe do naszego konta.


Article Tags:
Article Categories:
Ciekawe

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

https://bhtm.org/kupujesz-uzywany-samochod-sprawdz-jego-wyposazenie-po-vin/ záhradné slnečníky https://2006badukleague.com/altana-z-kuchnia-letnia-stworz-przydomowa-jadalnie/