Estetyczne i klasyczne meble łazienkowe

Drewniane, klasyczne meble łazienkowe muszą być estetyczne i funkcjonalne. Dzięki nim zdołamy utrzymać ład oraz porządek w naszym pokoju kąpielowym. Inwestując w drewniane propozycje nadamy wnętrzu oryginalnego i bardzo przytulnego charakteru.

Funkcjonalne, klasyczne meble łazienkowe

Wybierając klasyczne meble łazienkowe zdecydujmy się na zamknięte szafki. W szczególności, jeżeli należymy do osób, które nie mają za dużo czasu na sprzątanie. Dzięki zamkniętym szafkom wszystko uda nam się skrzętnie schować przed oczami naszych gości. Dodatkowo zamknięte szafki pomagają utrzymać kurz z dala od naszych rzeczy pochowanych w środku. Zamknięte szafki do łazienki mogą mieć wykończenie lakierowane lub matowe. Na niektórych szafkach (a już na pewno w szczególności nad szafką znajdującą się nad umywalką) należy umieścić lustro. Powłoka szklana może być umieszczona na drzwiach lub też szkło(lustro) może równie dobrze zastąpić drzwi. Szklane meble łazienkowe bardzo szybko się sprząta.

Klimat minionych lat

Klasyczne meble łazienkowe kojarzą się z tym co było. Jednak nie oznacza to faktu, że nasze łazienki urządzimy w niemodny sposób. Wręcz przeciwnie – pamiętajmy, że retro w ostatnich czasach wraca do łask. Antyczne wykończenia, szafki stojące na pięknie wykonanych nóżkach, umywalka w masywnej komodzie na specjalnie wytoczonych nóżkach to absolutny hit, który będzie sprawdzał się u miłośników tradycji. Dodatkowo idealnym uzupełnieniem będzie ciemna kolorystyka mebli przy której należy zastosować odpowiednie dobre oświetlenie wnętrz. 


Article Tags:
·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

https://e-szczawnica.org/ogrzewacz-gazowy-na-taras-cieplo-gdziekolwiek-jestes/ https://beesafe.pl/porady/rodzaj-pojazdu-i-przeznaczenie-co-wpisac/ Wysoki stolik do kuchni