Nowoczesne meble tarasowe

Nowoczesny wystrój tarasu to jeden z obowiązujących dzisiaj trendów. Szukając sposobu na to, jak zaprojektować własny taras warto wykorzystać gotowe propozycje topowych producentów. Wśród licznych kolekcji zwróćmy uwagę na meble tarasowe z technorattanu. Ten rodzaj mebli cieszy się olbrzymim zainteresowaniem i uznaniem klientów. Co warto wiedzieć o meblach tarasowych technorattanowych?

Meble tarasowe z technorattanu

Technorattan znany jest doskonale w Polsce – od dekad dostępne są meble ogrodowe z tego tworzywa. W ostatnich latach projektanci i producenci zaproponowali nam technorattan w odświeżonej wersji – meble tarasowe z tego tworzywa zachwycają nowoczesnym designem, przemyślana konstrukcją, ciekawymi dodatkami. Meble tarasowe wykonane z technorattanu to kwintesencja wygody i gwarancja trwałości.

Gdzie sprawdzą się meble tarasowe technorattanowe? Wbrew pozorom nie tylko na tarasach! Meble technorattanowe to idealne rozwiązanie zarówno na nasze balkony, do ogrodów, na werandy. Są one chętnie wykorzystywane przez restauratorów czy managerów hoteli do tworzenia stref wypoczynkowych. Jak skonstruowane są meble technorattanowe?

Meble tarasowe – jak są zaprojektowane?

Siłą mebli technorattanowych jest to, jak są zaprojektowane. Ich stelaże tworzone są z lekkiego aluminium, które zabezpieczone jest przed działaniem wilgoci, korozją, odkształcaniem. Niska waga stelaża znacząco wpływa na obniżenie wagi całego mebla, co przekłada się na łatwość jego podnoszenia, przenoszenia. Wierzch mebli technorattanowych pokrywa syntetyczna plecionka, która nie chłonie wilgoci, brudu, jest zabezpieczona przed działaniem promieniowania UV. Taki materiał jest odporny na chłód, wysokie temperatury – przez wiele lat zachowuje swój oryginalny, żywy kolor.

 

 

 


Article Tags:
·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

https://e-szczawnica.org/nowoczesnosc-w-przedpokoju-inspiracje-i-aranzacje-dla-milosnikow-stylu-loft/ zobacz wiecje live url