Betfan kod promocyjny

 

Betfan to jeden z najkrócej działających bukmacherów internetowych na polskim rynku. Nie oznacza to jednak, że właściciele firmy nie znają specyfiki branży – każdy z nich spędził wcześniej kilkanaście lat w innych firmach zajmujących się przyjmowanie zakładów bukmacherskich, co z automatu buduje wiarygodność firmy.

Wyróżnikiem firmy na rynku od samego początku jest wyjątkowa komunikacja, która informuje, że Betfan może stać się Twoim dobrym znajomym, stąd bezpośredni styl komunikowania do klientów. Do utożsamiania takiego wizerunku, firmie od początku potrzebna była wyrazista twarz. Wybór padł na Mariusza Pudzianowskiego. Wielokrotny mistrz świata strongmanów oraz zawodnik MMA dołączył do drużyny Betfan wraz ze swoim koniem wyścigowym, który startuje w wyścigach na warszawskim Torze Służewiec. Ten duet ma budować wizerunek silnej, zdecydowanej i pewnej siebie marki.

Jak przekonują liczby, robi to z dużym sukcesem – liczba aktywnych graczy Betfan rośnie z tygodnia na tydzień.

Kod Promocyjny

Betfan wyróżnia się nie tylko wyrazistą komunikacją, ale również wyjątkową na polskim rynku ofertą ale także super betfan kod promocyjny twojtyp. Dominują w niej oczywiście zakłady klasyczne oraz zakłady live, co jest akurat standardem u wszystkim polskich bukmacherów. To co odróżnia Betfan od innych to rozbudowana oferta zakładów specjalnych, w których można obstawiać wydarzenia ze świata showbiznesu, polityki oraz gospodarki. Ich liczba jest nawet kilkukrotnie wyższa niż u innych bukmacherów działających na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Jeśli w ofercie Betfan nie znajdziesz zakładu, który spełnił by Twoje oczekiwania, to nic nie szkodzi. Dzięki usłudze MY BET możesz stworzyć własny zakład, który zostanie opublikowany na stronie bukmachera. Rejestracja własnego zakładu jest bardzo prosta – wystarczy przesłać specjalny wniosek, a następnie poczekać na jego akceptację przez bukmachera. Po maksymalnie 24 godzinach gotowe – zaproponowany przez gracza zakład jest dostępny na stronie i w aplikacji Betfan.


Article Tags:
·
Article Categories:
Ciekawe

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

ya.pl yfine.pl teachers.org