Stół ogrodowy drewniany – idealne miejsce do biesiadowania latem!

 

Nowoczesne meble ogrodowe zaskoczą nas formą, materiałami, designem. Szukając elementów do stworzenia miejsca do podawania posiłków warto wybrać stół ogrodowy drewniany. Eleganckie stoły z drewna doskonale prezentują się w otoczeniu zieleni i pozwalają na aranżowanie przyjęć na świeżym powietrzu. Co warto wiedzieć o stołach tego typu?

Stół ogrodowy drewniany osadzony na aluminiowym stelażu

Nie ma wątpliwości, że stół ogrodowy drewniany jest dzisiaj jednym z najchętniej wybieranych – jest elegancki, odpowiednio zabezpieczony przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, dopasowany do potrzeb szerokiego grona odbiorców. Stół ogrodowy drewniany posiada blat z litego drewna – drewno jest impregnowane, aby było wysoce odporne na działanie wilgoci, zarysowania czy na odkształcenia. Stelaż takiego stołu to najczęściej konstrukcja aluminiowa, przez co sam mebel nie jest taki ciężki. Nogi stołu malowane są proszkowo, przez co są odporne na pojawianie się ogniska korozji.

Stół ogrodowy drewniany z wygodnymi fotelami

Jakie fotele wybrać do kompletu do naszego stołu ogrodowego drewnianego? Wśród najchętniej wybieranych wymienia się nowoczesne krzesła wykonane z naturalnego rattanu. Materiał ten doskonale komponować się będzie z litym drewnem, a dodatkowo nada przestrzeni wypoczynkowej nowoczesnego charakteru. Lekkie krzesła rattanowe posiadają trwałe stelaże aluminiowe malowane proszkowo – tworzywo to nie odkształca się, nie jest podatne na korozję. Wierzch tworzy plecionka rattanowa – rattan pozyskiwany jest z plantacji o zrównoważonym rozwoju. Oznacza to, że pozyskiwanie pnączy nie zaburza naturalnego środowiska i nie wpływa na jego degradację. Siedziska foteli rattanowych są odpowiednio profilowane: oparcia są nieznacznie odchylone.


Article Tags:
·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

https://www.travelin.pl/news/ubezpieczenie-assistance-na-wakacje-samochodem-o-czym-pamietac https://nowoczesny.pl/ubezpieczenie-assistance-dlaczego-warto-miec-pomoc-na-drodze/ live url