Czy istnieje uniwersalny środek leczniczy?

Oczywiście że nie bo jak się okazuje różne są schorzenia. Niedawno nawet próbowano stworzyć uniwersalną maszynę do badania kondycji i zdrowotnej. Osławiona a później zhańbiona firma Theranos z doliny krzemowej dowiodła nam że nie ma uniwersalnego środka, do badania rozmaitych schorzeń. Tak samo nie istnieje idealny jeden wyrób do ich leczenia.

Bajki na ten temat można produkować tylko w grach wykorzystujących futurystyczne technologie.

Chcę tutaj wskazać kilka głównych środków którym blisko do ideału. Chociaż ich duża różnorodność pokazuje że nadal jesteśmy bardzo daleko w polu.

Przykładowo pronotsan jest bardzo dobrym, niemal uniwersalnym produktem do oczyszczania powierzchownych ran z zakażeń. Mało tego większość środków antyseptycznych służy jedynie do ran powierzchownych. Z pomocą Prontosanu można oczyszczać także wnętrza głębokich ran.

Ma to szerokie zastosowanie w medycynie. Wykorzystanie produktu rośnie wykładniczo z roku na rok eliminując kolejny konkurentów na rynku.

Nie to oczywiście środek idealny, bo warto pamiętać o jego ograniczeniach.

Kontr przykładem dla wymienionego wyżej preparatu będzie cała gama środków do dezynfekcji rąk. Nie ma tutaj zdecydowanego lidera. Płyny i żele dobiera się według rozmaitych kryteriów odpowiadających potrzebom użytkowników. Większość z nich jest tak naprawdę podobna, a zatem decydują takie czynniki jak cena, dostępność, później jeszcze łatwość użycia, i ewentualne szersze zastosowanie.

Przedstawicielami tej grupy są preparaty dostępne na tej stronie:

https://www.dezynfekcja24.com/


Article Tags:
·
Article Categories:
Zdrowie i Uroda

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

live url zobacz wiecje zobacz wiecje