Depilacja laserowa – najnowocześniejsza metoda usuwania zbędnego owłosienia

Depilacja laserowa jest zdecydowanie najnowocześniejszą i najefektywniejszą metodą usuwania włosów z powierzchni skóry. Żaden inny mechaniczny depilator, żyletka czy nawet najlepszej jakości wosk nie da takich efektów jak dobrej jakości laser. Po prawidłowo przeprowadzonej całej serii zabiegów depilacji laserowej klient ma pewność, że włosy nie odrosną do końca życia!

Depilacja laserowa – ogólna charakterystyka zabiegu

Depilacja laserowa jest zabiegiem, który przeprowadzany jest od 4 do 9 razy. Po tylu sesjach w zależności od gęstości owłosienia i jej karnacji dana osoba będzie miała ,,spokój” z goleniem się do końca swojego życia.

Wszystko dzięki prawom fizyki i dobrze zbudowanemu laserowi. Jego zadaniem jest wyprodukowanie wiązki światła, która idealnie trafia na powierzchnię skóry. Podczas zabiegu depilacji jest ona nagrzewana. Jest to związane z możliwością procesu termogenezy, który zachodzi na barwniku skóry – melaninie. Nagrzana melanina uszkadza cebulki włosowe, których zadaniem jest produkcja nowych włosów. W przypadku uszkodzenia cebulki włosowej w odpowiedniej fazie cebulka nie będzie mogła odtworzyć swoich struktur w wyniku czego już nigdy nie wyprodukuje włosów. Czasem po kilku latach istnieje ryzyko odrośnięcia pojedynczych włosków jednak wtedy wystarczy zastosować pojedynczy zabieg przypominający aby znów cieszyć się perfekcyjnie gładką skórą.

Zobacz: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-wroclaw/

Warto nadmienić, że zabieg depilacji laserowej jest bardzo dobrze przebadany i bezpieczny. Jeżeli tylko dana osoba nie znajduje się w grupie ryzyka objętej występowaniem przeciwwskazań to z pewnością zabieg będzie w pełni bezpieczny.

Depilacja laserowa Wrocław

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób chce przeprowadzić zabieg jakim jest depilacja laserowa. Wrocław to stolica Dolnego Śląska, w którym znajdują się salony jednej z lepszych sieci w całym kraju – to depilacja.pl! Jej usługi są profesjonalne i efektywne o czym świadczy ogromna ilość pozytywnych opinii.

 

 


Article Tags:
·
Article Categories:
Zdrowie i Uroda

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

lheaven.pl uryartcinema.pl dled.com.pl