Technika cięcia plazmowego metalu. Poznaj jedną z najpopularniejszych technik, która wyróżnia się szybkością i precyzją

Proces cięcia metali, polegający na zastosowaniu łuku plazmowego, znajduje zastosowanie w warsztatach ślusarskich i zakładach produkcyjnych. Przecinarka plazmowa gwarantuje wysoką prędkość i jakość cięcia, a poszczególne elementy wypalane na plazmie wytniemy znacznie taniej, niż na laserze. Koszt przecinarki plazmowej to wydatek rzędu 260 000 – 390 000 złotych. Maszyna ta jest kilka razy tańsza niż tradycyjna przecinarka laserowa. Gwarantuje lepszą wydajność i parametry. Cięcie metalu techniką plazmową wyróżnia się relatywnie niskim kosztem zakupu i eksploatacji urządzenia. Zyskaj więcej możliwości z przecinarkami marki Stigal.

Inwestycja w przecinarkę na pewno się opłaci. Przekonaj się, jak zaoszczędzić ponad milion złotych!

Przecinarka plazmowa do cięcia metalu, blachy i stali to oszczędność, którą realnie poczujesz. Dlaczego? Maszyna ta sprawnie zastępuje tradycyjne cięcie laserowe, do którego urządzenie jest kilkukrotnie droższe. Wybierając nowoczesną przecinarkę plazmową marki Stigal, zyskujesz wysoką prędkość i jakość. Zakup przecinarki plazmowej pozwoli nie tylko na oszczędność w kwocie miliona złotych, ale i większy zakres grubości cięcia blach stalowych, aluminiowych i nierdzewnych. Zamów plazmę do cięcia, która będzie dopasowana do Twojej produkcji. 

Plazma do cięcia czy laser? Przecinarka plazmowa tańsza w zakupu i eksploatacji 

Plazma laserowa, mimo iż jest równie wydajna, koszt jej zakupy jest kilkukrotnie większy od przecinarki plazmowej. W Stigal uzyskasz indywidualną ofertę do potrzeb swojego przedsiębiorstwa i wybrać jedną z trzech konfiguracji. Plazma Dynamic X-Pro należy do kompaktowych przecinarek plazmowych. To urządzenie najwyższej klasy, które zostało zaprojektowane do uzyskania wysokiej jakości cięcia. Inteligentne systemy zarządzania są proste w obsłudze i nie wymagają specjalistycznej wiedzy. Zainwestuj racjonalnie razem ze Stigal!


Article Tags:
·
Article Categories:
Ciekawe

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

live url https://carnivorous-plants.pl/taras-w-kazda-pogode-tajemnica-ogrzewaczy-gazowych/ live url