Meble w stylu angielskim, czyli stylowa klasyka

Styl angielski to jedna z najlepszych inspiracji, która doskonale będzie się sprawdzać na przestrzeni wielu lat. Meble w stylu angielskim bardzo często stanowią tło dla pięknie wyeksponowanych dodatków, jak chociażby obrazy, pamiątki z podróży i jeszcze wiele innych.

Materiały na meble w stylu angielskim

Meble w stylu angielskim zawsze wykonane są z naturalnych materiałów. Nie ma tutaj miejsca na tanie zamienniki. W tym przypadku wykorzystuje się najwyższej jakości drewno, dzięki czemu wykonuje się pięknie, zdobione meble. Jeżeli chodzi o kanapy, fotele lub pufy do wyboru mamy skórę bądź płótno i to w różnych kolorach. Wspominając kolory nie można zapomnieć, że meble w stylu angielskim zawsze kojarzone są z jasnymi odcieniami. W przypadku mebli kuchennych mamy do czynienia także z solidnej jakości kamieniem, który jest idealny, jeżeli chodzi o blaty szafek.

Stonowane i zdobione meble w stylu angielskim

Meble w stylu angielskim na pewno nie lubią krzykliwych kolorów. Wszystko utrzymuje się w bardzo stonowanych i spokojnych kolorach. Jednym “szaleństwem” na jakie można pozwolić sobie w przypadku tych mebli są zdobienia, np. kwiatowe ornamenty, nadające tym meblom ciekawszy charakter. W stylu angielskim można otrzymać kompletne wyposażenie do swoich domów – niezależnie od tego, czy mamy do wyposażenia wielką willę, czy też mieszkanie na osiedlu.  Dzisiaj wielu producentów wykorzystuje zamiłowanie do stylu angielskiego proponując swoim klientom szafy, szafki, szafeczki, półki, komody, regały i wiele innych produktów. 

 


Article Tags:
·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

rgoefekt.com.pl zobacz .fcbu.org