Nowoczesny wystrój tarasu – jakie meble i dodatki wybrać?

Szukając inspiracji na nowoczesny wystrój tarasu najczęściej kierujemy się propozycjami znanych projektantów umieszczanymi w katalogach wnętrzarskich. Wiele ciekawych propozycji znajdziemy także w sieci – to najprostszy sposób na to, aby się zainspirować. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu proponowanemu przez topowych producentów urządzimy nasz taras zgodnie z oczekiwaniami.

Meble technorattanowe, które zmienią wystrój tarasu

Jednymi z najchętniej kupowanych mebli ogrodowych są komplety technorattanowe. Technorattan jest nam doskonale znany, dzisiaj jednak producenci przedstawiają nam go w zupełnie nowej, odświeżonej wersji. Meble technorattanowe doskonale nadają się zarówno na tarasy, do ogrodów, ale też na balkony, do stref wypoczynkowych w hotelach czy do ogródków letnich w restauracjach. Ich najważniejszą cechą jest ich wysoka trwałość – jest to zasługą zastosowania plecionki technorattanowej, która całkowicie zmienia wystrój tarasu. Syntetyczna plecionka technorattanowa do złudzenia przypomina naturalny rattan. Materiał ten jest wysoce odporny na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne, działanie promieni UV. Nieporowata struktura sprawia, że materiał ten nie chłonie brudu czy wilgoci, więc jego czyszczenie nie sprawia żadnego problemu.

Stelaże mebli technorattanowych wykonane są z lekkiego aluminium – materiał ten zagwarantuje możliwość bezproblemowego podnoszenia i przenoszenia mebla.

Meble modułowe na tarasie

Czy wiesz, że możesz zmieniać wystrój tarasu kiedy tylko przyjdzie Ci na to ochota? Dzięki meblom modułowym możliwe jest kreatywne podejście do przestrzeni tarasowej i zmiany w jej obrębie, kiedy zajdzie taka potrzeba. Meble modułowe to kolekcje składające się z wielu elementów, które możemy wykorzystywać oddzielnie lub razem.

 

 


Article Tags:
·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

zobacz wiecje https://galoo.pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezawodne-zrodlo-ciepla-pod-golym-niebem/ zobacz wiecej