Psychoterapia Lubin –  pozytywny wpływ spotkań grupowych

Zdawało Ci się czasami, że pewne problemy dotyczą tylko Ciebie? Że tylko ty musisz zmagać się z pewnymi przeszkodami i jesteś w tym zupełnie sam? Czasami warto podzielić się takimi wątpliwościami z psychoterapeutą na spotkaniach grupowych, gdzie występuje różnorodność doświadczeń, a także podobieństwo w przeżywanych trudnościach. Podczas takiej terapii dowiesz się więcej o sobie i mechanizmach, jakie rządzą Twoim życiem. Odkryjesz przyczyny swoich trudności, dostrzegając powtarzające się schematy zachowań oraz relacji, w jakie wchodzisz, nauczysz się inaczej radzić sobie z pojawiającymi się problemami. Jeżeli jesteś zainteresowany konsultacją, zapraszamy –  Psychoterapia Lublin Centrum Psychoterapii SmartHeart,

Dla kogo jest psychoterapia grupowa ?

Psychoterapia grupowa polecana jest głównie osobom dorosłym, które mają problemy w  interakcjach międzyludzkich i relacjach społecznych. Warunki terapii grupowej pozwalają na bezpieczne uzyskanie i udzielenie informacji o własnej osobie. W porównaniu do psychoterapii indywidualnej klient ma poczucie, że nie jest sam ze swoimi problemami, ma możliwość porównania doświadczeń i przeżywanych emocji związanych ze źródłem problemu. Nawiązuje również kontakty społeczne pozwalające mu otworzyć się przed większą liczbą osób. Nauczy się rozumieć i lepiej komunikować swoje myśli, potrzeby i uczucia.  Efekt końcowy terapii zależy od wielu czynników: zaufania, otwartości i zaangażowania w zajęcia. Cele takiej terapii są indywidualne dla każdego, ale sprowadzają się do poprawy jakości życia emocjonalnego, wyeliminowanie lęków podczas interakcji społecznych i obniżenie stresu.

Psychoterapia grupowa w Lublinie – Smart Heart

Podczas pierwszego spotkania indywidualnego zostaniesz zapytany powód wizyty i cele, jakie chciałbyś osiągnąć. Po rozmowie i wstępnym poznaniu zostajesz przydzielony do odpowiedniej grupy. Obiecujemy fachowe i osobiste podejście do każdego, dając z siebie wszystko, aby zmienić Twoje życie w najlepszy możliwy sposób i pomóc odzyskać spokój i równowagę. Nasza  Psychoterapia grupowa w Lublinie czeka na Ciebie. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami już dziś – Smart Heart.

 


Article Tags:
·
Article Categories:
Zdrowie i Uroda

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts