Ubezpieczenie miejskie – czym jest i czy może nam się przydać?

Ilość i rodzaje polis dostępnych w agencjach ubezpieczeniowych pozytywnie nas zaskoczą – możemy skorzystać z nich w trakcie wakacji, ale też ubezpieczyć nasz samochód, mieszkanie, mienie, czy zdrowie i życie. Wśród ciekawych nowości na polskim wyniku wymienia się ubezpieczenie miejskie. Czym jest i kto powinien z niego skorzystać?

Kiedy poruszasz się po mieście

Duże miasta dają wiele możliwości rozwoju, rozrywki czy rozwijania swojej kariery. Niestety, mieszkanie w takim miejscu wiąże się również z koniecznością zaakceptowania korków czy problemów z miejscami parkingowymi. Chcąc rozwiązać ten problem coraz więcej osób w Warszawie, Krakowie czy w Poznaniu przesiada się na rowery lub hulajnogi elektryczne, przez co sprawnie i szybko mogą dostać się one do miejsca pracy, do szkoły. Taki rodzaj transportu jest niezwykle popularny, a dodatkowo ekologiczny! Jednak bez względu na to, czy poruszamy się swoim czy miejskim rowerem warto być dodatkowo zabezpieczonym poprzez ubezpieczenie miejskie. Jest to swoista kombinacja polisy OC oraz NNW, która pozwoli nam nie tylko na pokrycie szkód finansowych spowodowanych przez nas, ale również na pokrycie kosztów leczenia w przypadku, kiedy to nam stanie się krzywda – mówią pracownicy marki beesafe.pl. Ubezpieczenie miejskie to świetne rozwiązanie również wtedy, kiedy rower jest naszym głównym środkiem komunikacji.

CO daje nam ubezpieczenie miejskie?

Kupując polisę ubezpieczenia miejskiego możemy znacznie pewniej poruszać się po mieście i nie martwić się o ewentualne szkody wyrządzone przez nas. Wysokość takiej polisy nie jest wysoka i nie nadweręży naszego portfela, o czym warto wspomnieć. Polisę miejską zakupimy bez konieczności wychodzenia z domu – możemy to zrobić przy pomocy Internetu!

 

 


Article Tags:
·
Article Categories:
Ciekawe

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

live url zobacz https://artexint.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-i-ogrodowy-sekret-przytulnych-wieczorow-na-swiezym-powietrzu/