Nowoczesny parasol ogrodowy z podstawą

Zaprojektowanie wymarzonego ogrodu może zając nam nieco czasu – konieczne jest zakupienie funkcjonalnego kompletu meblowego, dodatków takich jak parasol ogrodowy z podstawą czy też stolik kawowy. Jakie rozwiązania okażą się najlepsze? Które z nich spełnią nasze oczekiwania?

Idealny parasol ogrodowy z podstawą

Szukając ciekawych rozwiązań do ogrodu często skupiamy się na komforcie, zapominając o elementach chroniących nas przed silnym słońcem. Producenci oddają w nasze ręce parasol ogrodowy z podstawą, który nie tylko stworzy dla nas komfortową strefę cienia, ale również pozwoli na estetyczne uzupełnienie przestrzeni. Nowoczesny parasol ogrodowy z podstawą to propozycja dla osób, które pragną cieszyć się latem bez względu na pogodę: parasol tego typu ochroni nas nie tylko przed szkodliwym promieniowaniem UV, ale również przed niespodziewanym deszczem!

Parasol ogrodowy z podstawą sprawi, że każda chwila na tarasie czy w ogrodzie będzie jeszcze przyjemniejsza. Dzięki licznym punktom regulacji możliwe stanie się dokładne określenie punktu padania cienia. Parasol przyczyni się do ulepszenia przestrzeni ogrodowej – będzie elementem, który naturalnie wpisze się w to miejsce.

Konstrukcja parasola ogrodowego

Jak zaprojektowany jest parasol ogrodowy z podstawą? Projektanci postawili przede wszystkim  na nowoczesne tworzywa i materiały. Stelaż parasola wykonano z aluminium malowanego proszkowo – ten rodzaj tworzywa zabezpieczony jest przed działaniem wilgoci, rdzą. Osadzenie stelaża na ruchomej stopie pozwoliło na rotowanie konstrukcji wokół jego osi i stałe korygowanie pozycji czaszy. Sama czasza wykonana jest z tkaniny technicznej poliestrowej pokrytej warstwą poliuretanu, która skutecznie chroni przed promieniowaniem UV, ale również deszczem!


Article Tags:
·
Article Categories:
Dom i Wnętrze

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

moralarte.com emwiecej.pl kst.org